NAŠE SLUŽBY

Športová fotografia patrí k nášmu najobľúbenejšiu fotografickému žánru, venujeme sa mu od roku 2010. Radi zachytíme vašu športovú akciu či sa jedná o hokejový zápas, motocrosové preteky alebo akýkoľvek iný druh športu sme vám plne k dispozícii.

Výber našich športových fotografií, kdemôže nájsť napríklad výber z pretekov MX Open, drifterských pretekov, Festivalu Letectva a mnoho ďalšieho nájdete aj v našom športovom portfóliu.

Koncerty sú neodmysliteľnou súčasťou letných festivalov. Do nášho portfólia patria nielen festivaly ako CAR at TUNING PARTY, multižánrový festival TOPFEST ale aj hiphopový festival Welcome Summer Nitra a mnoho koncertov či už open air alebo klubových.

Menšiu ukážku nájdete v koncertnom portfóliu.

Ďalším zo žánrov, ktorý patrí do našej ponuky služieb je reportážna fotografia, do ktorej spadajú okrem firemných eventov aj svadby či rôzne ostatné eventy.

Ukážku z reportážnych fotení nájdete v portfóliu.

Virtuálna prehliadka aktuálne nesú veľkú popularitu. Vďaka 360° panorámam a virtuálnym prehliadkam dokážete vašim klientom priblížiť svoj obchod, svoju firmu alebo pre predávanú nehnuteľnosť. Panoráma môže byť vyhotovená ako z dronu tak aj zo zeme a následne vyskladaná do virtuálnej prehliadky.

Malú ukážku ako môže taká panoráma alebo virtuálna prehliadka vyzerať si môžete prezrieť v našom portfóliu.

Súčasťou dobrého eventu je kvalitne spracované aftermovie, ktoré musí okrem všetkých dôležitých udalostí obsahovať aj emócie.

Našu video produkciu si môžete prezrieť v portfóliu.

Pre úspešný biznis, pre akciu či festival je potrebný kvalitne spracovaný web podľa najnovších trendov, ktorý nesmie zabudnúť na SEO optimalizáciu.

Po vytvorení web stránky sa vám radi postaráme aj o jej správu. Správa webstránky môže prebiehať v mnoho úrovniach ako napríklad vo forme nevyhnutnej aktualizácie alebo pridávaní a aktualizácií obsahu.

Aj v dnešnej modernej dobe nezabúdame, že fotografie majú svoje miesto vytlačené na stene. Okrem vytlačenia vašich spomienok vám radi pripravíme aj hrnček s vašou fotkou alebo reklamný textil podľa vašej predstavy. S grafickým návrhom vám radi pomôžeme.

Vytlačené kúskysi môžete pozrieť v print portfóliu.