Menu Zavrieť

Náš rok 2k17

Rok 2k17 nám neúprosne skončil … a nastal najvyšší čas na zhrnutie nášho roku 2k17! 

Na mediálnom portály iHashtag.eu sme odštartovali rok 2k17 fotoreportom zo Silvestrovskej žúrky na piešťanskom námestí, o ktorú sa postaral Igor Kmeťo mladší. Prvý mesiac nového roku sme pokračovali napríklad aj fotoreportom z WSA World Cupu – preteky psích záprahov. A ku koncu mesiaca január nechýbali ani prvé informácie o XIV. ročníku obľúbenej CAR at TUNING PARTY. Pokračovali sme sériovou tlačových správ kedy sme priniesli horké informácie o rôznych festivaloch – či už TopFest, Beats for Love alebo aj Lodenica. 

V mesiaci február sme sa okrem iných správ aj pozreli na recenziu stabilizátora NICEBOY GYRO. Koncom mesiaca február sa na svoje turné vydala aj kapela Smola a Hrušky, my sme sa boli pozrieť v Trnave, kde sme pripravili rozsiahli fotoreport.  

V mesiaci marec sme priniesli prvý fotoreport z MX pretekov v Maďarsku v roku 2017. Okrem tradičných fotoreportov sme priniesli aj report z Osvienčinu a Brezinky. Počas mesiaca apríl sme na našom webe publikovali napríklad ja prvé mená na piešťanskom Cityfeste, z ktorého sme priniesli v máji fotoreport. Okrem spomínaného fotoreportu sme priniesli aj fotoreport z MX Open, študentského Májalesu v Nitre ale aj z Medzinárodnej veslárskej regaty. Začiatkom mesiaca sme boli veľkou súčasťou projektu Osobnosť mesta Piešťany- okrem fotoreport z podujatia sme pripravili aj videomedajlóniky pre ocenených. Počas tohto mesiaca odštartovala aj sezóna Formuly Future I. kolom . Priniesli sme ako prvý z mediálnych portálov line-up festivalu CAR at TUNING PARTY.

Leto sme odštartovali ako inak festivalovo. Ako prvý sme absolvovali festival CARat TUNING PARTY. Pokračovali sme festivalom TOPFEST, ktorý i napriek nie najlepšiemu začiatku vygradoval úspešne a predstavil sa i Karel Gott. 

Prázdniny sme odštartovali napríklad fotoreportom z festivalu, ktorý má srdce – EDMANIA, nechýbal ani fotoreport z Veľkej Ceny Piešťan. V júly sme navštívili aj preteky vodných skútrov v susednom Rakúsku – European JetSki Championship

Počas mesiaca august sme sa zatúľali aj na 15. ročník Slovakmana 226, ktorý tradične vyhral Petr Vabroušek. Práve počas Augustu sme spolupracovali aj s cestovnou kanceláriou Tip Travel, vďaka čomu sme navštívili dovolenkové destinácie ako Sardínia, Sicília, Korfu či Turecko. Záveru leta neodmysliteľne patrí aj hodová sezóna a nechýbali ani Hody… Trebatické hody,  či Nitrianska Slížovica

Školský mesiac september už tradične priniesol do Piešťan filmový festival CINEMATIK, kde sme sa zúčastnili napríklad aj predpremiéry slovenského filmu Dogg. Mesiac október už tradične patrí nitrianskemu autosalónu

K záveru roka sa na česko-slovenské turné vydala aj kapela Zoči Voči, ktorá v novembri vydala dokument pred albumom TRINÁSŤ. S albumom sa vydali aj na turné – navštívili sme trenčiansku a piešťanskú zastávku tour. Počas mesiaca november bratislavský zimný štadión Ondreja Nepelu obsadila česká skupina KABÁT, ktorá predviedla svoju rockovú show. To, že mesiac december sa nesie v štýle unplugged koncertov nám predviedol počas roku 2017 aj Kuly s kapelou Desmod a ich Teatro setom, ktorí predstavili v trenčianskom Piano klube. Na vlnu unplugged sa prídavným koncertom v pieštanskom Dome umenia pridal aj Peter Nagy v rámci jeho Pianko tour. Spornou akciou, kde sme nesmeli chýbať bol i celoslovensko diskutovaný Krampus – pochod čertov v rámci piešťanských vianočných trhov.