Menu Zavrieť

TOPOĽČIANSKÝ MINIFEST 2K17

Sobota 28. októbra patrila topoľčianska šporotvá hala skvelému festu s názvom TOPOĽČIANSKY MINIFEST. Jednalo sa o tretí ročník, na ktorom sa predstavili Ewelin, Smola a Hrušky, Majk Spirit, Divokej Bill a na záver Iné Kafe. 

Pre nás bol tento ročník špeciálny. Postarali sme sa totiž o grafický vizuál od loga 3. ročníka až po plagát či lineup.

Pre grafiku sme zvolili jemne šedý podklad v kombinácií s farebnými prvkami vo fresh farebnej kombinácií. Práve na tieto farebné prvky sme umiestnili logo 3. ročníka MINIFESTU. Pod logo sme umiestnili názov festivalu v čiernej farbe a dve vrstvy v zelenej respektíve v ružovej farbe. Vrstvami ale len jednej farby sme pokračovali aj zoznamom kapiel, ktoré sa predstavili na festivale. Na spodnú časť plagátu sme umiestnili jednoduché info o predpredaji a samozrejme footer plagátu patril času a dátum a samozrejme aj miestu konania.

Z podujatie sme pripravili rozsiahlu fotogalériu s približne 300 fotografiami, kde si všetci našli tú svoju … aspoň teda v to dúfame.

 

Nám sa tretí ročník sa nám veľmi páčil, ako tie predchádzajúce dva. Veríme, že jak sme my boli spokojní tak i organizátor bol spokojní a spolu sa uvidíme na ďalšom ročníku!