Menu Zavrieť

RECENZIA: Fotoprodukt od SAAL Digital

Nemecká spoločnosť SAAL Digital v českom zastúpení nám začiatkom novembra ponúkla možnosť nechať si vytvoriť jeden z ich produktov. My sme túto ponuku využili a v pondelok 13. novembra sme odoslali našu objednávku pomocou ich softvéru.

Ten sa dá jednoducho stiahnuť  z ich prehľadnej webstránky, ktorá je v českom jazyku. Po otvorení web stránky vpravo hore svieti zelený button s nápisom Stáhnout program, po kliknutí naň sa automaticky spustí sťahovanie – sám detekuje či sťahujete na platformu WIN alebo MAC OS. Podpora programu funguje skvelo na oboch operačných systémoch. V prípade, že sa z vašej strany jedná len o jednorázový nákup je možné objednávku vytvoriť aj online pomocou ich webu. 

Program vás privíta uvítacím screenom, kde si vyberiete váš produkt. Po vybratí fotoproduktu sa zobrazí detailná ponuka vybraného produktu. My sme zvolili fotoobraz Alu-Dibond, ktorý má 3mm silnú hliníkovú dosku.

Ako rozmer sme zvolili 30 x 90 cm, nahrali fotografiu. Systém vás upozorní, či nahraná fotografie je dostatočnej kvality pre tlač, čo je pre menej bežných začiatočníkov veľkým prínosom. Po nahratí vhodnej fotografie a dokončení krokov vyplníte klasický objednávkový formulár, kde vyplníte osobné údaje, doručovaciu adresu a spôsob dopravy . Platbu je možné vykonať pomocou služby PayPal alebo bankovým prevodom. A máte hotovo! Po odoslaní vám príde potvrdzovací email. My sme náš produkt objednali v pondelok 13.11 o 19:14 a už v stredu 14:02 nás firma Saal-digital informovala, že produk bol odoslaný kurierskou spoločnosťou DHL. Vďaka trackingu zásielok sme sa mohli informovať, kedy asi bude náš produkt doručený. Výrobok bol doručený v pondelok 20.11., takže podstate týždeň od odoslania objednávky. Produkt prišiel zabalený v kartóne a po jeho rozbalení na nás čakalo toto …

 

Spoločnosť SAAL-digital.cz ponúka zľavový kód WR413SAB, ktorý vám ušetrí 450 Kč, približne teda 17 €. 

Na záver snáď už len toľko… Obraz má krásne sýte farby ako sme si to predstavovali, doska je pevná a keď fotoobraz dostane svoje miesto radi vám prinesieme fotografiu na našom facebooku či instagrame. Tak nás nezabudni sledovať.