Naše leto s Tip Travel

Posted on: 24. septembra 2017, by :

S cestovnou kanceláriou Tip Travel sme spolupracovali počas leta 2017 vrámci ich reklamnej kampane Milujeme leto, kedy sme počas mesiaca august cestovali na Sardíniu, Sicíliu, Korfu či Turecko. 

Na talianskom ostrove Sardínia sme navštívili 3 hotelové rezorty: Marmorata village, Colona beach a Club del Goldo. Prezrite si video, kde sme dodali dronové zábery. 

Po talianskej Sardínie sme navštívili grécky ostrov Korfu, kde sme okrem hotelových rezortov navštívili aj češku Evu Prifti, ktorá sa na ostrove venuje výrobe pravého olivového oleja – Ev – oil – ino. Video z Korfu sme taktiež obohatili o pohľad z vtáčej perspektívy.

Nevynechali sme ani taliansky ostrov známy mafiánmi – Sicíliu, kde sme mali možnosť ochutnať pravé pochúťky z Palerma. Aj tomuto videu sme dodali zábery z výšky.

Aby nám nebolo smutno, že sme leto ukončili v auguste – tak sme ešte raz v septembri leteli na Korfu v rámci charitatívneho projektu s Bekimom a jeho dvorným kameramanom Sule DSGN. Pobyt sme si užili skvelo s priniesli sme spolu so Šulem takéto ujeté video – teda my len ten dron opäť.

A ešte neostalo len pri videu aj pár fotografií z vtáčej perspektívy na záver

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *