Prinášame vám klientskú zónu

Posted on: 15. júla 2017, by :

Pripravili sme si pre vás klientskú zónu, vďaka ktorej nás podporíte a zároveň získate prístup k veciam, kam sa iní nedostanú.

Okrem článkov môžete získať prístup k fotogalériám skôr ako budú zverejnené na mediálnom portály www.ihashtag.eu, získate prístup k väčšiemu množstvu fotografií ako obsahujú verejné fotoalbumy na portály a taktiež získate výhodný prístup k fotografiám bez loga, vďaka čomu si ich budete môcť stiahnuť a nehať vytlačiť či inak používať. A toto všetko sme rozdelili do 3 balíčkov, ktoré nájdete pod názvami BASIC, PRO PLATINUM VIP. Taktiež sme mysleli i na zablúdivcov, pre ktorých sme pripravili membership s názvom ONLY DAY.

BASIC level je dostupný za 4.99€ na mesiac a obsahuje prístup k článkom publikované na webe, výnimkou sú niektoré články z fotoškoly.

PRO level je dostupný za 19.99€ na rok a obsahuje prístup ku všetkým článkom na webe. Okrem prístupu ku článku klienti s predplateným PRO levelom získajú prístup k vybraným fotogalériam bez loga v kvalitnom rozlíšení určenom pre tlač.

ONLY DAY level obsahuje prístup len počas 1 dňa ku fotogaleriám z vybratých akcií. Tie sú dostupné bez loga, v kvalite pre tlač. Cena sa môže líšiť od aktuálnej akcie.

PLATINUM VIP level je dostupný za 49.99€ na rok. Obsahuje prístup ku všetkým článkom na webe a plný prístup k všetkým galériam. Rozlíšenie bude vhodné pre tlač banneru či billboardu.

 

V prípade akých koľvek nejasností ohľadne membershipu náš môžete kontaktovať na email ihshtg@ihashtag.eu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *